Sme tu pre Vás

Ak potrebujete operáciu, alebo vyšetrenie sme tu pre Vás

V CMO v Bratislave vieme, že väčšine pacientov sa zhoršil prístup ku zdravotnej starostlivosti v nemocniciach, ktoré sa reprofilizovali. Chápeme, že v súčasnej situácii je dôležité, aby bolo postarané o pacientov postihnutých pandémiou COVID 19.

My chceme pomôcť a preto v normálnom režime, za prísnych hygienických podmienok pre pacientov aj personál, vykonávame všetky očné vyšetrenia aj operácie. 

Zrak je pre každého človeka veľmi dôležitý, je to najdôležitejší zmyslový orgán, ktorým vnímame až 80% všetkých informácií. Niekedy sa môže stať, že odložená operácia, alebo vyšetrenie môžu viesť k zhoršeniu, alebo poškodeniu zraku, ktoré sa ťažko naprávajú.

Naše pracovisko od roku 1999 poskytlo kvalitnú zdravotnú starostlivosť tísíckam pacientov a je tu pre Vás aj dnes, v tejto zložitej situácii..

Ak čakáte na očnú operáciu alebo vyšetrenie, bez váhania si dohodnite telefonicky (02-4363 5644-46, 0800 222 828) alebo mailom (cmo@cmo.sk). Radi sa o Vás postaráme. CMO je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní.