CMO Topoľčany

Sme regionálnym lídrom v chirurgickej liečbe pacientov v oftalmológii. Najčastejšou operáciou na našej klinike je operácia sivého zákalu s implantáciou umelej vnútroočnej šošovky.

O nás

V septembri 2017 sme začali v budove  polikliniky v Topoľčanoch prevádzkovať obvodnú očnú ambulanciu, v ktorej sme poskytovali pacientom špecializovanú zdravotnú starostlivosť v odbore oftalmológia.

Na jeseň 2018 sme sa pustili do rekonštrukcie schátralej budovy na ulici P.Mudroňa 39 a už koncom mája 2019 sme získali povolenie na poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti v nových, zrekonštruovaných priestoroch.

Od júla 2019 na našom pracovisku v Topoľčanoch poskytujeme širokú škálu očných vyšetrení a operácií na prednom segmente oka. Najčastejšou operáciou v našom centre je operácia sivého zákalu s implantáciou umelej vnútroočnej šošovky.

Skvelý tím lekárov a zdravotných sestier pod vedením MUDr. Barbory Bogdánovej, ktorá je odborným zástupcom CMO Topoľčany  a  MUDr. Michaely Frtúsovej, vedúcej lekárky jednodňovej zdravotnej starostlivosti,  dopĺňajú oční chirurgovia –   MUDr. Roman Ondreička a MUDr. Katarína Kornfeld, ktorí pôsobia aj na pracovisku  CMO Bratislava a MUDr. Martina Ksseibi, skúsená očná lekárka z Topoľčian.

Naše pracovisko je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní (VšZP, Dôvera, Union).