Ing. Slavomír Jankovič

Ing. Slavomír Jankovič

predseda predstavenstva HB Reavis Slovakia a.s.

K internetovým referenciám hotelov, kníh, filmov či služieb „spokojných zákazníkov“, som bol vždy akosi rezervovaný. Spontánnosť týchto hodnotení bolo to, o čom som väčšinou zapochyboval.
S prekvapením som sa však pristihol pritom, ako sám referenciu na služby píšem. Prečo? Nuž nedalo mi nenapísať o tom, ako sa leží na operačnom stole, kde vám hlboko z očí do očí cez mikroskop hľadí skúsený lekár a máte pri tom pocit, že vám snáď vidí až na úplne dno duše, kde sa skrýva strach a hneď za ním sa krčí nádej, ktorá chce vidieť lepšie a viac a hlavne ešte veľmi, veľmi dlho...
Stalo sa, vidím neporovnateľne lepšie a z tohoto slušného prostredia plného dobrých ľudí odchádzam dôstojne a s rozhodnutím, že o mojej súsenosti v CMO napíšem....a to úplne spontánne, aby ste vedeli, že až raz budete musieť, kam by vaša cesta mala viesť.

 

Jaroslav Zápala

Jaroslav Zápala

moderátor TV Markíza

Je veľmi príjemné riešiť zdravotný problém v špičkovom zariadení, aké ponúka CMO..

 

 

 

Eva Lučeničová

Eva Lučeničová

produkčná rádia HEJ!

Nebolo pre mňa jednoduché rozhodnúť sa pre tento zákrok. Napokon však zvíťazila túžba nepozerať sa na svet spoza dioptrií. Spočiatku som si chcela len "oťuknúť" jednotlivé zariadenia tohto typu, ale keď som prvý krát prišla do ambulancie CMO vedela som, že už inam nepôjdem. Celý tím na čele s pánom primárom bol jednoducho skvelý! Profesionálny a zároveň citlivý. Páči sa mi ich prístup, že rozhodnutie závisí len a len od vás, nikto vás nepresviedča, ani sa nesnaží predať svoj "produkt". Tak to má byť, ide predsa o vaše zdravie!

 

 

Filip Polc

Filip Polc

horský cyklista

Do Centra Mikrochirurgie Oka ma priviedla priateľka, keďže ja sám som bol trochu skeptický, že by môjmu zrakovému problému už dokázal nejaký prístroj pomôcť. Ale jej informácia bola správna a pán primár Veselý s jeho tímom už mali k dispozícií nový špičkový laser, ktorým dokázali riešiť i môj problém astigmatizmu a silnej krátkozrakosti. Zraková vada mi spôsobovala problémy hlavne pri jazde na bicykli, keďže som vo vysokých rýchlostiach nemohol používať ani okuliare, ani kontaktné šošovky. Na základe diskusií s pánom primárom som sa rozhodol a absolvoval som operáciu pravého oka. Po uzdravení zoperovaného oka som bol tak nadšený, že ani moje ľavé oko nečakalo na operáciu pridlho. A výsledok? Je skvelé pozerať sa na svet bez hrubých "popolníkov" na očiach a ešte úžasnejšie je vnímať zjazdársku trať detajlne aj pri 50km/h rýchlosti!

 

Kontakt

Ordinačné hodiny

 

Kariéra

Zostaňme v kontakte