Vyšetrenie zraku s aplikáciou kontaktných šošoviek

Ak vás už okuliare obmedzujú a rozmýšľate nad tým, že by ste začali nosiť kontaktné šošovky, ste na správnom mieste.

V CMO vám ponúkame vyšetrenie zraku s výberom vhodných kontaktných šošoviek a nácvikom ich aplikácie. Stačí sa len objednať. Pre bezpečné nosenie kontaktných šošoviek je totiž potrebné, aby sa ich nositeľ naučil ako šošovky správne a bez problémov nasadiť a vybrať a ako sa o ne starať.

Ako prebieha vyšetrenie s nácvikom aplikácie kontaktných šošoviek?

Left

V prvom rade vám vyšetríme zrak - stanovíme hodnotu korekcie, vyhodnotíme stav rohovky a slzného filmu a zmeriame geometriu zakrivenia oka. Ak je všetko v poriadku, na základe nameraných parametrov vám vyberieme a objednáme vhodný tip skúšobných kontaktných šošoviek. Potom ako šošovky prídu si dohodneme termín cvičnej aplikácie, na ktorej vás naučíme ako si šošovky nasadzovať a vyberať a taktiež vám vysvetlíme ako sa o ne starať. Domov odídete so skúšobnými šošovkami a malým štartovacím roztokom.

Typy šošoviek, ktoré objednávame sú:

  • jednodenné
  • štrnásťdenné
  • mesačné

Všetky tieto varianty môžu byť buď len vo sférickej variante (len + alebo - dioptrie) alebo aj v kombinácii s cylindrickou dioptriou.

Vek pacientov: 11 - 12 rokov a viac

Cenu vyšetrenia, ktorá zahrňuje nácvik aplikácie a samotné skúšobné kontaktné šošovky s roztokom nájdete v našom cenníku. Na vyšetrenie sa môžete objednať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Kontakt

Ordinačné hodiny

 

Kariéra

Zostaňme v kontakte