Spoločnosť CMO, s.r.o. začala poskytovať zdravotnú starostlivosť v Topoľčanoch v septembri 2017 ako obvodná špecializovaná ambulancia v odbore oftalmológia pod vedením očnej lekárky MUDr. Barbory Bogdánovej,  v Poliklinike na ul. 17. novembra.

V lete 2018, potom ako ukončilo svoju činnosť očné oddelenie v topoľčianskej nemocnici, sme sa rozhodli, že pre pacientov z Topoľčian a ich okolia vybudujeme zariadenie jednodňovej zdravotnej starostlivosti  v odbore oftalmológia (Centrum mikrochirurgie oka), v ktorej budú môcť absolovať väčšinu chirurgických zákrokov (operácií) na oku a okolí oka.  Pracovisko je umiestnené v budove bývalej práčovne a čistiarne na ulici P.Mudroňa 39, ktorá prešla rozsiahlou rekonštrukciou, úspešne ukončenou kolaudáciou na konci apríla 2019.

Centrum mikrochirurgie oka je plne bezbariérovým pracoviskom s možnosťou parkovania v blízkom okolí budovy a vyhradeným parkovaním pre imobilných pacientov a sanitné vozidla patriace k budove.

Tím očných lekárov a zdravotných sestier tvoria odborníci s niekoľkoročnou praxou vo svojom odbore, ktorí sú zárukou, že Vaše oči budú v dobrých rukách. MUDr. Barbora Bogdánová, MUDr. Michaela Frtúsová a MUDr. Martina Ksseibi sú nielen odborníčky v oftalmológii ale aj príjemné a empatické očné lekárky, ktoré sa budú starať zodpovedne o váš zrak.  Sme veľmi radi, že aj v CMO Topoľčanoch sa budete môcť na operačnej sále stretnúť s vynikajúcim očným chirurgom MUDr. Romanom Ondreičkom, ktorý patrí k špičke slovenskej očnej chirurgie a  priekopníkom moderných chirurgických postupov.

Všetci pacienti, ktorí majú záujem o akékoľvek očné vyšetrenie alebo operáciu oka, sa môžu objednať na recepcii nášho centra osobne, telefonicky alebo mailom. Tešíme sa na vás a sme odhodlaní Vás nesklamať. Príďte a uvidíte.

Lekársky tím

 

CMO Topoľčany

 

Ordinačné hodiny

Po 8:00 - 16:30 hod.
Ut 8:00 - 16:30 hod.
St 8:00 - 16:30 hod.
Št 8:00 - 16:30 hod.
Pi 8:00 - 13:00 hod.
So, Ne zatvorené
 

Kontaktný formulár

 
 
 
 

Galéria

 
 

Blog

 
 

Kontakt

Ordinačné hodiny

 

Kariéra

Zostaňme v kontakte