Laserová operácia očí LASEK - bez zbytočných prekvapení - za akciovú cenu 375€/oko

Zľava na laserovú operáciu očí metódou LASEK

Aké prekvapenia máme na mysli? 

Tak, ako lieky majú svoje vedľajšie účinky, operácie majú svoje riziká. Pri operáciach hlbokými metódami, ktoré sú známe pod rôznym komerčným označením a vykonávajú sa pomocou femtosekundového lasera sa lamela, ktorú je potrebné počas operácie laserom vytvoriť, nikdy úplne nezahojí. Vytvorenie lamely so sebou prináša určité riziká, ktoré vás môžu neskôr nepríjemne prekvapiť.

Medzi vážnejšie komplikácie patrí uvoľnenie lamely (flap), čo sa môže stať napr. aj pri náraze lopty do oka. Štatistiky ukazujú, že % takýchto prípadov je nízke, no riziko tam stále je. Metóda LASIK sa preto neodporúča ľuďom, u ktorých je riziko poranenia oka vyššie (napr. kontaktné športy). V najzávažnejšom prípade by mohlo totiž odtrhnutie lamely skončiť až transplantáciou rohovky. 

Posledné slovo pri výbere operačnej metódy by mal mať lekár, ktorý musí starostlivo zvážiť, ktorá metóda sa u daného pacienta použije. Na operáciu metódou LASIK je napríklad nevyhnutné, aby mal pacient dostatočne hrubú rohovku.

Ak ide o váš zrak, neriskujte a pred samotnou operáciou sa lekára pýtajte nielen na výhody, ale aj na všetky riziká, ktoré daná laserová operácia so sebou prináša. Tie najdôležitejšie sme pre vás napísali v tomto článku

Povrchová metóda LASEK

V CMO preferujeme metódu LASEKLASEK je veľmi bezpečná laserová operácia očí s dlhodobo najstabilnejšími pooperačnými výsledkami, ktorá sa vykonáva už dvadsať rokov.

Metódou LASEK, sme vykonali už takmer 9000 operácií, všetky s vynikajúcimi výsledkami a bez akýchkoľvek závažných komplikácií.

Akcia „Operácia očí bez zbytočných prekvapení“

V CMO sa snažíme sprístupniť laserovú operáciu očí širšiemu publiku tak, že niekoľkokrát do roka poskytujeme výhodné zľavy. Teraz vám ponúkame možnosť zbaviť sa okuliarov a kontaktných šošoviek za dostupnejšiu cenu - 375€ za operáciu jedného oka. Spolu teda za operáciu zaplatíte 750€.

Pôvodná cena operácie LASEK je 1000€ za obe oči. Ušetriť  tak môžete 250€ a ešte vám k tomu „pribalíme“ pooperačné kontroly na 6 mesiacov po operácií zdarma. 

 

V CMO nájdete kombináciu vysokej kvality, zodpovednosti za výsledok operácie a výhodnej ceny. Viac informácií vám radi poskytneme aj na bezplatnom tel. čísle 0800 222 828, na ktorom sa môžete objednať aj na predoperačné vyšetrenie. 

comments powered by Disqus Všetky novinky