Poskytujeme aj tieto služby

4 služby = 4 ďalšie dôvody prečo si vybrať CMO

CMO je na Slovensku prvou očnou klinikou v režime jednodňovej chirurgie. Budúci rok oslávime už 20 rokov nášho pôsobenia, 20 rokov starostlivosti o našich pacientov. Doteraz sme vykonali viac ako 30.000 operácií a desiatky tisíc vyšetrení. V našom hodnotovom rebríčku je na prvom mieste pacient - jeho bezpečie, spokojnosť a zdravie. 

Neustále zdokonaľujeme naše prístrojové vybavenie a operačné postupy, aby sme vám zabezpečili čo najlepšiu zdravotnú starostlivosť. Naša očná klinika vám taktiež poskytuje nasledovné nadštandardné služby:

1. Reoperácia zdarma

 V CMO nenazývame „doživotnou zárukou“ to, čo pacientom poskytujeme úplne štandardne a k čomu sa zaväzujeme v Zmluve s pacientom. Každý pacient, ktorý je operovaný v CMO má tak v prípade, že je potrebné vykonať reoperáciu nárok, aby mu bola táto vykonaná bezplatne. Dlhodobo sa počet reoperácii v našom centre pohybuje pod 1 % z vykonaných operácií.

2. 24 hodinová pohotovostná služba

Po operácií vám dáme k dispozícií telefónne mobilné číslo, na ktorom je pre vás pre prípad potreby 24 hodinová pohotovostná služba.

3. Bezbariérový prístup

 V našej klinike máme bezbariérový prístup, takže bez problémov operujeme aj pacientov na vozíčku. Operačná sála je taktiež vybavená špeciálnym ležadlom, ktoré je prispôsobené pre invalidných pacientov.

4. Operácia na splátky

 Ak plánujete operáciu excimerovým laserom, prípadne inú, vašou zdravotnou poisťovňou nehradenú operáciu a nedokážete operáciu zaplatiť naraz, v CMO Vám poskytneme splátkový kalendár na 4-6 mesiacov, podľa dohody a bez akéhokoľvek navýšenia ceny.

comments powered by Disqus Všetky novinky