Najbezpečnejšia laserová operácia očí za akciovú cenu 375€/oko

Operácia očí bez zbytočných prekvapení za akciovú cenu

Aké prekvapenia vás môžu čakať po operácií očí?

Pri hlbokých metódach, známych pod rôznym komerčným označením, ktoré sú vykonávané pomocou femtosekundového lasera sa lamela, ktorú je potrebné počas operácie laserom vytvoriť, nikdy úplne nezahojí. Z toho však vyplývajú rôzne, aj závažnejšie riziká, ktoré vás môžu neskôr nepríjemne prekvapiť. Takým prekvapením môže byť napr. odtrhnutie lamely, ktoré môže skončiť až transplantáciou rohovky. Ak ide o váš zrak, neriskujte a pred samotnou operáciou sa pýtajte na všetky riziká.

V CMO vykonávame iba povrchové metódy, ktoré pre pacienta znamenajú najmenšie riziko pooperačných komplikácií. V CMO preferovanou metódou je metóda LASEK, ktorou sme vykonali už takmer 9000 operácií, všetky s vynikajúcimi výsledkami a bez akýchkoľvek závažných komplikácií. Ak vám záleží na tom, aby vaša operácia bola pre vás bezpečná a po operácii vás nečakali nepríjemné a zbytočné prekvapenia, rozhodnite sa práve pre metódu LASEK a kliniku CMO. Viac sa o metóde LASEK dozviete TU.

Ak sa chcete zbaviť okuliarov a kontaktných šošoviek najbezpečnejšou metódou LASEK teraz je ten správny čas. Momentálne ponúkame akciovú cenu 375€ za operáciu jedného oka, dohodnite si preto termín predoperačného vyšetrenia už dnes. Navyše k tomu získate pooperačné kontroly na 6 mesiacov po operácií zdarma. V CMO nájdete kombináciu najlepšej kvality, zodpovednosti za výsledok operácie a výhodnej ceny. Informujte sa TU, aký typ operácie očí je pre vás najvhodnejší a najbezpečnejší.

comments powered by Disqus Všetky novinky