Operáciu sivého zákalu s implantáciou monofokálnej šošovky vám v CMO uhradia všetky zdravotné poisťovne

Máme najdlhšie skúsenosti s operáciou sivého zákalu bez hospitalizácie pacienta

Ak máte sivý zákal, zverte sa do rúk odborníkov Centra mikrochirurgie oka. Operáciu sivého zákalu s implantáciou monofokálnej šošovky tej najvyššej kvality  Vám v CMO uhradia všetky zdravotné poisťovne. V CMO robíme operácie sivého zákalu už 17. rok a za ten čas sme odoperovali tisíce pacientov.

Máme najdlhšie skúsenosti na Slovensku s vykonávaním týchto operácií bez hospitalizácie pacienta, pretože v roku 1999 sme boli prvým pracoviskom na Slovensku, ktoré v tomto režime začalo očné operácie vykonávať.  Operácia v CMO je vhodná aj pre najstarších pacientov, naša najstaršia pacientka mala v čase operácie 100 rokov a bola s výsledku operácie nadšená.

Skvelý tím operačnej sály pod vedením vynikajúceho očného chirurga MUDr. Jaroslava Nikla je zárukou, že Vaša operácia bude urobená v tej najvyššej kvalite. V CMO Vám ponúkame na výber zo širokej škály implantátov - umelých vnútroočných šošoviek všetkých najvýznamnejších svetových výrobcov. Operácia trvá cca 15 minút a je úplne bezbolestná. A výsledok uvidíte už na ďalší deň po operácii.

Objednajte sa na predoperačné vyšetrenie na recepcii CMO a nečakajte celé mesiace na operáciu, ktorá Vám vráti zrak a radosť zo života. Termín predoperačného vyšetrenia si dohodnite na recepcii CMO, na našej bezplatnej linke: 0800 222 828, alebo 02/4363 5644-46. CMO je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní. Tešíme sa na Vás. Príďte a uvidíte:-)

comments powered by Disqus Všetky novinky